pokladka kamenny koberec

Pokládka kamenných kobercov

Hľadáte profesionálnu spoločnosť pre pokládku Vášho kamenného koberca. Ponúkame Vám vysokú kvalitu spracovania, vynikajúce ceny a individuálny prístup.

Hľadáte profesionálnu spoločnosť pre pokládku Vášho kamenného koberca. Ponúkame Vám vysokú kvalitu spracovania, vynikajúce ceny a individuálny prístup.

Pokládka kamenného koberca

Pokládku kamenného koberca sa vykonáva za pekného počasia. Vonkajšia teplota nesmie klesnúť pod 10°C. Limitný je 5°C. V prípade dažďa pokládku nerealizujeme.

Pokiaľ je podkladový betón či všeobecne podklad dilatovaný, je nutné dilatáciu urobiť tiež v povrchu TopStone.

Zvislé plochy sa pokladať dajú. Maximálne však do výšky 30 cm. Zvislá plocha sa musí zašalovať a vždy je potrebné, aby pod touto zvislou plochou bol súdržný podklad. U zvislých plôch je nutné pred pokládkou povrchu TopStone používať penetráciu TopFix.

Zastrešenie bazénu je vhodné riešiť až po pokládke kamenného koberca, a to ideálne až po 7 dňoch od realizácie. Po uplynutí 7 dňoch môžeme do povrchu vŕtať a zastrešenie nainštalovať.

Kamenný koberec je pochôdzný po 24 hodinách pri teplote 20°C a plne zaťažiteľný, teda i pojazdný, po 7 dňoch.

Hľadáte profesionálnu spoločnosť pre realizáciu Vášho kamenného koberca. Ponúkame Vám vysokú kvalitu spracovania, vynikajúce ceny a individuálny prístup.

vyžiadajte si cenovú ponuku

Do nášho portfólia patrí aj široká ponuka liatych a dekoratívnych podláh. Kliknite a nechajte sa inšpirovať z našich referencií.

ďalej

email: kubovic@kpnreal.sk
tel. +421 46/548 52 86
mobil: 0904 322 222
KPN REAL s.r.o.
Karpatské námestie 10A
831 06 Bratislava
IČO: 36 002 186
IČ DPH:SK 2020469484